OSTATNÉ  

Podkategórie

Produkty
84 produkty

Zobraziť 1 - 12 z 84 položiek

 • Skladom

  Strieborný hliníkový zvonček na bicykel s čiernobielym logom Cycling-Info.sk vhodný pre Vaše ratolesti či na bicyklovanie na cyklotrasách, kde sa vyhýbate iným ľuďom. Zakúpením zvončeka podporíte deväťročnú prácu redakcie portálu, ktorá už zostavila vyše 8 000 autorských článkov bez spoplatnenia obsahu.

 • Skladom

  Biely keramický hrnček s objemom 270 ml a našim originálnym motívom evolúcie cyklistiky. Zakúpením hrnčeka podporíte deväťročnú prácu redakcie portálu, ktorá už zostavila vyše 8 000 autorských článkov bez spoplatnenia obsahu.

 • Skladom

  Svetlozelený keramický hrnček s bielym vnútrom s objemom 270 ml a našim originálnym motívom evolúcie cyklistiky. Zakúpením hrnčeka podporíte deväťročnú prácu redakcie portálu, ktorá už zostavila vyše 8 000 autorských článkov bez spoplatnenia obsahu.

 • Skladom

  Strieborná kovová kľúčenka v tvare bicykla s obdĺžnikovou platničkou, kde je vygravírované logo portálu Cycling-Info.sk. Kľúčenka je zabalená v čiernej krabičke (darčekovom balení). Rozmery kľúčenky: 10,5 x 5,0 x 1,0 cm. Zakúpením kľúčenky podporíte deväťročnú prácu redakcie portálu, ktorá už zostavila vyše 8 000 autorských článkov bez spoplatnenia obsahu.

 • Skladom

  Odznak s motívom Okolo Slovenska 2019. Pekný upomienkový predmet na preteky pre Vás či Vaše ratolesti.

 • Skladom

  Dvojica modrých fandiacich paličiek s bielym logom Okolo Slovenska. Ak fandíte pretekom, je to pekný upomienkový predmet do kancelárie či detskej izby

 • Skladom

  Dámska biela polokošeľa s našim originálnym motívom evolúcie cyklistiky v žltočiernej farbe vpredu. Polokošeľa je štandardnej gramáže 180 g/m2. 100 % bavlna. Zapínanie na dva gombíky vo farbe úpletu. Zakúpením polokošele podporíte deväťročnú prácu redakcie portálu, ktorá už zostavila vyše 8 000 autorských článkov bez spoplatnenia obsahu.

 • Skladom

  Kvalitná dámska biela polokošeľa s menším modro-červeným logom Okolo Slovenska vpredu a väčším logom vzadu.

 • Skladom

  Kvalitná pánska biela polokošeľa s menším modro-červeným logom Okolo Slovenska vpredu a väčším logom vzadu.

 • Skladom

  Kvalitný modrý pršiplášť z PVC na zapínanie s kapucňou. Pršiplášť je bez loga Cycling-Info.sk, ale patrí do portfólia portálu. Zaradili sme ho do ponuky, pretože je vhodný na fandenie rodinným príslušníkom, ale aj profesionálom v daždivých pretekoch. Zakúpením pršiplášťa podporíte deväťročnú prácu redakcie portálu, ktorá už zostavila vyše 8 000...

 • Skladom

  Tmavomodrá multifunkčná šatka bandana s rozmermi 25 x 47 cm z mikrovlákna 130 g / m2 s bielym logom Cycling-Info.sk. Šatka má viacúčelové použitie - ako golier na krk, čiapka, oteplovač na uši a viaceré ďalšie. Každý cyklista či športovec používa takéto šatky. Zakúpením šatky podporíte deväťročnú prácu redakcie portálu, ktorá už zostavila vyše 8 000...

 • Skladom

  Pánske biele tričko s našim originálnym motívom evolúcie cyklistiky vpredu a veľkým žltočiernym logom portálu vzadu. Tričko je štandardne kvalitnej gramáže 145 g/m2. 100 % bavlna. Elastický rebrovaný golier. Zakúpením trička podporíte deväťročnú prácu redakcie portálu, ktorá už zostavila vyše 8 000 autorských článkov bez spoplatnenia obsahu.

Zobraziť 1 - 12 z 84 položiek