Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Retül Bike FIT

Retül Bike FIT

Správne nastavený posed na bicykli na základe najmodernejšej technológie pre nastavenie posedu RETÜL – to nie je len záležitosť profesionálov, ale pre každého, koho baví cyklistika a chce mať radosť z jazdy.


 

 

Presnejšie nastavenie pozície na bicykli – zvýšenie komfortu na bicykli a zlepšenie výkonu. To je RETÜL.


Či pretekár alebo hobby jazdec, správne nastavenie posedu prináša cyklistovi:

  • väčšie pohodlie
  • prevenciu zranení
  • odstránenie prípadných limitujúcich bolestí pri jazde
  • zvýšenie výkonu
  • zníženie únavy

 

 

Naše certifikované RETÜL Bike Fit štúdio pracuje s najmodernejšou technológiou pre nastavenie posedu RETÜL. Jazdec má na sebe pripevnené bezdrôtové senzory a šliape na bicykli upnutom do trenažéra. Sleduje ho kamerový systém a všetko sa prenáša do počítača so špeciálnym softwarom, ktorý posed vyhodnocuje. Systém pracuje s konkrétnymi presnými hodnotami meraného jazdca a na ich základe ich využíva pre čo najideálnejšie nastavenie posedu na bicykli.

 

Máme to najlepšie vybavenie pre nastavenie posedu.

 

RETÜL Vantage – kamerový systém

RETÜL Digital Sitbone Device – presný digitálny nástroj na výber sedadla

RETÜL Angul Fit System – nastaviteľný predstavec pre nastavenie ideálnej dĺžky a uhla predstavca

RETÜL Levul Wheel Block – umožňuje presné nastavenie bicykla pre správnu pozíciu jazdca počas fitu

Specialized Arch-O-Meter – postavením sa na tento nástroj je zrejmý obrys chodidla a je možné zvoliť vhodné vložky do tretier. Pomocou správnej kombinácie podložiek a klinov Body Geometry (predávajú sa zvlášť), môže jazdec optimalizovať postavenie nohy/kolena/bedra a zvýšiť tak efektivitu.

RETÜL Footbed Cycling Insoles - výroba vložiek do tretier presne podľa vašich chodidiel

 

 

 

 

Objednajte sa u nás na nastavenie posedu na bicykli pomocou RETÜL Vantage - MOMENTÁLNE NEVYKONATEĽNÉ!


 

 

 

... pozrite sa ako to prebieha

RETÜL DIGITAL SIT BONE DEVICE

Úplne nový prístroj určený na optimálny výber správneho sedla na bicykel. RETÜL DSD využíva najnovšiu technológiu zobrazenia tlakových bodov na určenie správnej šírky sedla – dlhý deň na bicykli tak bude určite príjemnejší.

 

RETÜL DSD zmeria presne šírku vašich sedacích kostí, na milimeter presne, vďaka svojim 768 tlakovým senzorom. Na základe tohto merania a vami preferovaného štýlu jazdenia, DSD odporučí perfektné sedlo práve pre vás. Otázka aké sedlo je vám treba je vyriešená s maximálnou presnosťou.

 

RETÜL FOOTBED CYCLING INSOLES  - výroba vložiek do tretier presne podľa vašich chodidiel

Systém Footbed je určený na vytvorenie vysoko kvalitných, plne vám prispôsobených vložiek do cyklistických tretier. Vložky vám vieme vyrobiť do 30 minút pri vašej návšteve našej predajne. Chcete sa dozvedieť o výrobe vložiek viac ? Kliknite sem


  

 

 

ÁNO, chcem sa objednať na nastavenie posedu na bicykli pomocou RETÜL Vantage. Vyberte si termín, kedy to vyhovuje vám. -  MOMENTÁLNE NEVYKONATEĽNÉ!


 

 

Poznámka :  Na meranie je potrebné si priniesť svoj bicykel, tretry, elastické kraťasy, dres alebo funkčné spodné tričko a uterák.

 

Keďže naše meranie je veľmi precízne, aby sme vám zaručili najlepšie výsledky nastavenia, počítajte s tým, že sa vám budeme venovať približne 4 hodiny.

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

 

Z reakcií spokojných zákazníkov :

 

  • "Dobrý deň pán Varhaňovský, musím Vám povedať, že po dvoch výjazdoch na bicykli som nadmieru spokojný s nastavením. Normálne som ako keby rád, že mi ten Trek 8500Zr ukradli, inak by som zrejme nezažil jazdu na tomto Rockhopperi. Prajem Vám, nech sa Vám darí. S pozdravom, Juraj I."
  • "Dobrý deň prajem pán Varhaňovský, robili ste mi nastavenie posedu, tak Vám len chcem dať vedieť, že som s posedom mimoriadne spokojný. Cítiť tam rozdiel aj napriek tomu, že sa až také veľké zmeny nerobili. V prvom rade mám pocit, že prvýkrát v živote mám dobre nastavené kufre. No a posun sedla hore tiež urobil svoje. So zvykaním na posed nebol žiaden problém. A mali ste pravdu, tie Specialized tretry sú výrazne pohodlnejšie ako SIDI. Prvých pár stovák kilometrov sa trocha tvarovali , ale teraz sú skutočne lepšie. Dokonca som si všimol, že v SIDI tretrách mi viac koleno chodilo k rámu, kým Specialized držia viac chodidlo kolmo na os šliapania. Teda toľko je aspoň môj dojem. Ďakujem Vám za výborne odvedenú prácu, prajem vydarenú sezónu a veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom a prianím všetkého dobrého, M.E."
  • "Bol som v Bikepro na meranie posedu. Bolieval ma chrbát na cesťáku a už veru nebolí. Bolo toho treba veľa ponastavovať."