Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Platba

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

na dobierku

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou na vašu adresu alebo kuriérom na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku a do hodnoty 699 Eur.

v hotovosti

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej kamennej predajni, okrem toho, že ušetríte na prepravných nákladoch, môžete objednávku uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Pri osobnom odbere sa mení objednávka na REZERVÁCIU a preto tu nevzniká možnosť vrátenia tovaru do 14 dní. Pri objednávke s osobným odberom, tovar rezervujeme na predajni max 7 kalendárnych dní.

 

platobnou kartou (CardPay - VISA, MasterCard)

Platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard . Práve toto je najrozšírenejší spôsob platby na celom svete, preto je vhodná aj pre zákazníkov zo zahraničia. Výhodou je, že týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám kartu vydala. Funguje podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke ČSOB banky, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

* Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód). Nie všetky banky takéto karty vydávajú. A nie všetky karty sú schopné platby cez internet. Treba kontaktovať banku, či takúto kartu vlastníte.

   

 



Platba kartou v našom e-shope je bezpečná         

  • pri akceptácií platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie - najmodernejšiu aplikáciu kartových Asociácií MasterCard a VISA umožňujúcu bezpečné platby kartou na internete
  • údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke
  • nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o vašej platobnej karte
  • prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

 

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu, či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke banky.

prevodom na účet

Internet banking (on-line, teda okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s peniazmi. Na využívanie internet bankingu Vám stačí:

  • mať zriadený účet v niektorej z bánk
  • mať zriadenú službu internet banking

 

Všetky údaje k platbe, ako suma, variabilný symbol ako aj číslo nášho účtu, sú uvedené v maili, ktorý vám príde po uskutočnení objednávky. 



Bankové spojenie :

IBAN : SK84 7500 0000 0040 0160 8016

BIC/SWIFT : CEKOSKBX
ČSOB, a.s., Dolná 12, 974 01 Banská Bystrica, Slovenská republika

 

 

 V prípade platby prevodom, tovar posielame až po pripísaní platby na náš bankový účet. Prevod medzi bankami trvá zvyčajne 24 hodín a viac.