Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

TOPlist  

Úvod Zákaznícky servis

Balíkomat 24/7

Balíkomat    

 

  • Balíkomat je moderný spôsob vyzdvihovania zásielok.
  • 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
  • Sieť 50 automatizovaných schránok je dostupná už v 28 mestách a 50 miestach po celom Slovensku, pričom vyzdvihnutie zásielky Vám potrvá len 17 sekúnd.

Prečo si vybrať Balíkomat ?
Pretože v sebe spájajú 3 hlavné benefity - rýchlosť, bezpečnosť a pohodlnosť. Samotnú zásielku si možete prevziať kedykoľvek počas nasledujúcich 72 hodín. Práve vtedy, keď vám to bude maximálne vyhovovať. Zásielky sú doručované do balíkomatov každý pracovný deň, t.z. že keď odošleme zásielku od nás v piatok, v balíkomate si svoj balík nájdete až v pondelok (nie v sobotu).

Ako zaplatiť dobierku ?
Postupujete rýchlo a jednoducho, rovnako ako ste zvyknutí pri výbere z bežného bankomatu. Vašu zásielku môžete priamo na mieste - v balíkomate pohodlne uhradiť. Súčasťou každého balíkomatu sú kartové terminály prostredníctvom ktorých zásielku pri vyzdvihnutí uhradíte.

Aké sú obmedzenia pri využití balíkomatu ?
Balíkomat obsahuje 3 typy schránok, rozdelené podľa veľkosti. Maximálny rozmer zásielok je 41 x 38 x 64 cm a maximálna hmotnosť zásielky predstavuje 30 kg. 
Takže napríklad plášte (okrem skladacích) sa do Balíkomatu nezmestia. Pokiaľ sa Vaša objednávka do Balikomatu nezmestí, budeme Vás kontaktovať. Vaša zásielka bude doručená kuriérom.

Aká je cena za prevzatie v Balíkomate?
  Pri objednávke   do 100 Eur je cena 3.60 Eur . Pri dobierke je to 3.60 + 1.50 Eur.
  Pri objednávke nad 100 Eur je cena za Balíkomat úplne zadarmo.

 

Objednávky na dobierku alebo objednávky uhradené bankovým prevodom, v ktorých je tovar uvedený na stránke s dostupnosťou skladom, Vás pri objednaní v pracovné dni do 11:00 hod, budú čakať už na druhý deň vo vybranom balíkomate. Ostávate však pánom svojho času, zásielku si možete vybrať kedykoľvek počas nasledujúcich 72 hodín=3 dni práve vtedy, keď to vyhovuje Vám. Akonáhle bude Vaša zásielka vo zvolenom balíkomate pripravená, dostanete avízo formou SMS správy.

 

Po uplynutí 72 hodín=3 dni je zásielka ešte na 5 dní premiestnená na príslušné stredisko prepravcu, kde si ju môžete prevziať.

http://www.sps-sro.sk/sk/Kontakty.htmlAko funguje Balíkomat 24/7 ?

 

Pri potvrdení objednávky v nákupnom košíku si zvolíte ako spôsob doručenia zásielky Balíkomat. Vyberiete si z rozbaľovacej ponuky lokalitu s balíkomatom, ktorý Vám najviac svojim umiestnením vyhovuje. Následne pred dokončením objednávky zvolíte on-line platbu kartou v eshope cez GPwebpay, platbu prevodom na náš bankový účet alebo dobierku cez balíkomat (platí sa IBA platobnou kartou).


V momente vloženia zásielky do schránky balíkomatu dostanete SMS správu s unikátnym otváracím kódom. Počas nasledujúcich 72 hodín si môžete zásielku kedykoľvek vyzdvihnúť.

 
Pri vyzdvihnutí zásielky zadáte mobilné telefónne číslo adresáta a otvárací kód zo SMS priamo na dotykovom displeji balíkomatu. V prípade, že si tovar objednáte na dobierku, zaplatíte požadovanú sumu priamo na platobnom kartovom termináli balíkomatu.

 


Otvoria sa dvierka príslušnej schránky a Vy si prevezme svoju zásielku. Zatvoríte dvierka na schránke. Hotovo. Je to také jednoduché!Názorná ukážka


 

Ešte raz :-)

Popis vyzdvihnutia:

  1. Vyberte možnosť „Vyzdvihnúť zásielku“
  2. Vložte telefónne číslo a prístupový kód a potvrďte voľbu
  3. Ak je zásielka s dobierkou vložte Vašu platobnú kartu do platobného terminálu a pokračujte podľa inštrukcií platobného terminálu.
  4. Vyzdvihnite si Vašu zásielku z príslušného boxu, ktorý sa Vám automaticky otvorí.
  5. Zatvorte dvierka a vytlačte si potvrdenie o prevzatí balíku.


Kde nájdem najbližší balíkomat?

 

 

 

 

Pri vypĺňaní povinných údajov v objednávke uveďte adresu doručenia rovnakú ako kontaktnú adresu.


Ak ste nenašli na svoju otázku odpoveď na našej stránke, možno ju nájdete v často kladených otázkach v Balíkomate