Bicykel SPECIALIZED DIVERGE CARBON smk/redwd/chrm

Skladom
Bicykel SPECIALIZED DIVERGE CARBON smk/redwd/chrm

Kód produktu:

Výrobca:

2 999,00 €

Viac informácií

- Rýchlosť, kontrola a istota - Future Shock 1.5 je ideálna technológia pre gravel jazdca. S 20mm axiálnou poddajnosťou je Future Shock 1.5 progresívne vyladený špeciálne pre gravel jazdu. Vďaka tomu budeš mať istotu a kontrolu, budeš môcť udržať energiu cestou dole a nevisieť na brzdách ani na prašných cestách, ani v hustom sypkom štrku, a pri tom všetkom, tvoje ruky, paže aj krk budú svieže.
- Pôvodnú gravel geometriu sme vzali a vyhodili z okna. Nový Diverge má najprogresívnejšiu geometriu, akú sme kedy vytvorili pre bicykel s "baranmi", čo dáva jazdcom schopný a stabilný bicykel v teréne, ktorý sa na ceste stále cíti pohotovo a obratne. Zväčšili sme reach rámu, hlavu sme trochu položili a vidlici dali dlhší offset. To všetko vytvára neuveriteľnú sebadôveru vďaka ktorej máte pocit, že ste do terénu zasadení ako rastlina do zeme. Kratšie predstavce udržujú celkovú dĺžku kokpitu rovnakú a ovládanie je veľmi živé. Udržali sme stred na nízkej úrovni, aby sme zvýšili stabilitu, ale dosť vysoko, aby sme mohli použiť kolesá s rozmerom 650B, ak je to tvoja šálka kávy.
- Dali sme bicyklu veľa možností úchytov na nosiče, vrátane úchytu na vidlicu a na hornej trubke, aby sme zaistili, že si so sebou môžeš vziať to, čo potřebuješ, bez ohľadu na to, ako ďaleko máš v pláne ísť alebo ako dlho plánuješ zostať vonku.
- Nič nezlepší schopnosť bicykla, ako je priestor pre široký plášť. Dali sme novému bicyklu Diverge neuveriteľných 47 mm vôľu vo vidlici s kolesami 700C a 2,1 "s kolesami 650B.