Bicykel SPECIALIZED ROUBAIX COMP redtnt/metwhtsil

Skladom
Bicykel SPECIALIZED ROUBAIX COMP redtnt/metwhtsil

Kód produktu:

Výrobca:

5 399,00 €

Viac informácií

Nový rám poskytuje poddajnosť bez kompromisov skrz perfektne vyrovnanú aerodynamiku, celkovo nízku hmotnosť vďaka karbónovej konštrukcii FACT 10r, poddajnosť a technológiu Rider-First Engineering ™. S tvarmi trubiek, ktoré sa zrodili v našej knižnici FreeFoil Shape Library a preverené boli vo veternom tuneli, je nové Roubaix aerodynamické rovnako ako Tarmac SL6. Aby sme si poistili nízku hmotnosť a jazdnú kvalitu, rozhodli sme sa využiť technológiu Rider-First Engineered ™ pre zaistenie optimálnej tuhosti a poddajnosti skrz všetky veľkosti, od 44 do 64 cm. Samozrejme, že sa nám podarilo ušetriť zásadné gramy. A aby sme Vás pripravili na vaše vlastné Peklo Severu, postavili sme ho na 33 mm plášťoch. Spolu s novým rámom sme tiež vyvinuli úplne novú sedlovku S-Works Pavé. Nie je to iba prvá poddajná sedlovka, ale je aj aerodynamická, a to bez akejkoľvek hmotnosti navyše, alebo iných nežiaducich charakteristík. Počnúc rovnakým D-tvarom, aký nájdete na Tarmac, sme posunuli poddajnosť o krok vpred pomocou pridanej flexie v hornej časti a novým zníženým upnutím v ráme. To všetko poskytuje veľa poddajnosti, a pritom je všetko v súlade s prednou časťou kolesa, takže sa Vám dostane hladkej a vyladenej jazdy, a to aj na rozbitej ceste. Na rozbité cesty poskytuje Future Shock 1.5 20mm zdvihu pre hladkú a pohodlnú jazdu. Znižuje tiež únavu a zvyšuje rýchlosť na rozbitom teréne. Nový Smooth Boot podporuje pekný vzhľad pomocou čistého prechodu z hlavovej rúrky na predstavec.


SPECIFIKACE


RÁM

FACT 10R, Rider First Engineered™ (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc


VIDLICE

Future Shock 2.0 w/ Smooth Boot, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc


ŘÍDÍTKA

Specialized Hover Comp, Alloy, 125mm Drop, 75mm Reach w/Di2 Hole


PŘEDSTAVEC

Future Stem, Pro


OMOTÁVKA

Supacaz Super Sticky Kush


SEDLO

Body Geometry Power Comp, steel rails


SEDLOVKA

S-Works Pave


OBJÍMKA SEDLOVKY

Hidden drop clamp


PŘEDNÍ BRZDA

SRAM Rival eTAP AXS, hydraulic disc


ZADNÍ BRZDA

SRAM Rival eTAP AXS, hydraulic disc


ŘADÍCÍ PÁČKY

SRAM Rival eTap AXS


PŘEHAZOVAČKA

SRAM Rival eTAP AXS, braze-on


PŘEHAZOVAČKA

SRAM Rival eTap AXS, 12-speed


KAZETA

SRAM Rival, 12-speed, 10-36t


STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

SRAM Rival


PŘEVODNÍKY

46/33T


STŘED

SRAM DUB BSA 68


ŘETĚZ

SRAM Rival 12-speed


PŘEDNÍ KOLO

DT Swiss R470 rim, 20mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples.


ZADNÍ KOLO

DT Swiss R470 rim, 20mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, alloy freehub body, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples.


PŘEDNÍ PLÁŠŤ

Specialized Turbo Pro, 700x30mm


ZADNÍ PLÁŠŤ

Specialized Turbo Pro, 700x30mm


DUŠE

Turbo Tube, 60mm valve