Bicykel SPECIALIZED CHISEL smk/tarblk

Skladom
Bicykel SPECIALIZED CHISEL smk/tarblk

Kód produktu:

Výrobca:

1 699,00 €

Viac informácií

Úplne nový Chisel bol skonštruovaný tak, aby zvládol moderné Cross country a pretekárske trate s maximálnou rýchlosťou. V skutočnosti zdieľa mnoho rovnakých moderných funkcií ako jeho súrodenec Epic Hardtail, ale v balíčku, ktorý je priaznivejší pre vašu peňaženku - čo z neho robí najúčinnejší a najsilnejší hliníkový hardtail.                                                                                                                                                                                                                                                                              - Úplne nový rám CHISEL využíva našu technológiu D'Aluisio Smartweld, ktorá odsúva Hydroformovanie spoje trubiek od oblastí s najväčším namáhaním, čím je vyváženosť pevnosti, tuhosti a hmotnosti hotového rámu výraznejšia ako u akéhokoľvek zliatinového rámu v histórii. Vďaka tomu sa Chisel stáva jedným z najľahších zliatinových hardtail rámov a pochváli sa hmotnosťou okolo 1350 gramov.
- Nový Chisel obsahuje tiež všetky moderné funkcie, ktoré od bicykla XC očakávate, ako je Progressive XC Geometry s uhlom hlavovej trubky 68 stupňov a väčším dosahom, vnútorné vedenie káblov, závitový stred, boost osi, kompatibilita s 30,9 mm teleskopom a pohonom typu 1x .


Rám Specialized D'Aluisio Smartweld M5 Alloy, vidlica RockShox Judy Silver 100 mm, pohon Shimano Deore 12s, brzdy Shimano M4100, hliníkové 29" kolesá, hliníková sedlovka priemer 30.9, hliníkové riadítka a predstavec